standard-title Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak için ne yapmalıyım?

Bireysel üyelik için bir e-posta adresinizin olması yeterli.

Üye olmaya çalışırken bir hatayla karşılaştm sorunu gideremiyorum.

Üyelik başlığı altında sorunuza yanıt bulamıyorsanız, info@bursamom.com'a detaylı e-posta ve ekran görüntüsü gönderdiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde sorununuz giderilecektir.

Üyelik oluştururken girdiğim e-posta adresime aktiasyon maili gelmedi?

Lütfen info@bursamom.com'a konuyla ilgili bir ileti gönderiniz.

Parolamı unutum.

Kullanıcı girişi ekranında yer alan Parolamı Unutum bağlantısına tıklayarak parola sıfırlama işlemiyle ilgili adımları takip ediniz.

Üye olmadan da sitedeki her bilgiye ulaşabilir miyim?

Evet, siteye üye olmasanız dahi her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak hafalık ve aylık bülten alabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmadan yeni bir mekan ekleyebilir miyim?

Hayır, kurumsal üye girişi yapmadan bu özelliği kullanamazsınız. Üyelik kaydınızı kolay ve hızlıca buradan oluşturabilirsiniz: Üyelik

Üyeliğimi sonlandırmak istyorum.

info@bursamom.com adresine "Üyeliğimi sonlandırmak istiyorum" konulu bir elektronik posta gönderilmesi sonrasında hemen geçerli olmak üzere sonlandırılabilir.

Mekanlar içerisinde aradığım mekanı bulamıyorum

Doğru arama yaptğınıza emin olun. Türkçe karakter veya ayrı/bitişik yazılma olasılıklarını deneyin. Aradığınız mekan sitemize henüz eklenmemişse, kurumsal kullanıcı iseniz üye olarak yeni mekan ekleyebilirsiniz. 

Mekan sahibi olarak neden üye olmalıyım?

Mekanınızı ziyaret etmiş/edecek üyelerle irtibat kurabilmek, yapılacak etkinliklerden haberdar olmak ve/veya herhangi bir etkinliğe ev sahipliği yapma fırsatını elde etmek, etkinliklere ev sahipliği yaparak kendi mekanınızı tanıtma fırsatı bulabilmek, yeni açılan mekanınız -eğer çocuklu ailelere hitap ediyorsa- çocuklu ailelerin sizden neler beklediğini öğrenebilmek ve rakip mekanların neden daha cazip olduğunun cevabını bulabilmek için.

Sorunuza hala yanıt bulamadıysanız, lütfen bize info@bursamom.com adresinden ulaşınız.