Bursamom’la Spora Merhaba!

Bursamom’la Spora Merhaba!

Merhaba ben Fitteam911 ve Nurgun Abik Sportif danışmanlık firmasının kurucusu Nurgün Abik kısacası NÜ J

Bursa doğumlu ve mesleğini çocuk yaşta spordan yana seçmiş biri olarak Bursa’da ve Türkiye’de çeşitli projelerde hizmet vermekteyim. Meleğimin ilk yıllarında 6 yıl boyunca kadınlara özel spor ve yaşam merkezleri zincirinde işletmecilik, antrenörlük, çeşitli projelerinde il dışı görevler aldım. Profesyonel spor hayatımın hemen akabinde 19 yaşında antrenörlüğe başladım 21 yaşında kendi işletmemin başına geçtim ve 10 yıldır bu sektörde kendi çapımda bir başarı ile devam ediyorum.

Bu güne kadar 7000 kadına değdim ve bende herkesin bir hikayesi vardı. Çeşitli sportif organizasyonları anne çocuk mutlu bir gelecek adına yıllarca yapmış biri olarak işin maneviyatının tadını hiçbir servete değişmem. Sonra günlerden bir gün geldi bir proje için koşuştururken benden daha da fazla koşturan çünkü ANNE olan güzel kalpli BURSAMOM Müge Eron ile resmen çarpıştım. O hararetle organize ettiği bir iş için koştururken ben de aynı hızda koşuyordum. Mügem çok yorgundu ama sanki o an iş yokmuş da masaj oluyormuş gibi keyifle gözleri pırıldıyordu. İşte o an ona hayran oldum; bende onda olmayan birşey eksikti ve bunu o gün anlayamadım. Çok kısa zamanda ilgimi çeken bu enerjinin peşine düştüm ve organizasyonlarını takip etmeye başladım. Meğer bendeki eksik Mügemin ANNE olmasıymış veeeee şapkamı çıkardııııım birgün anne olsam da Annelerin Annesi olmanın ne kadar keyifli olduğunu seyrettim. Bana az kaldığımızı tekrar hatırlatan Annelerin zengini güzel yürekli BURSAMOM Müge ve onun çakıl’ı Tuanam iyi ki varsınız.

Mügemin annelere geleceğe herbirimizin işine ve gözlerimize gözlerinden ışıltı olmasına sonsuz teşekkürler…

Müge’den sonra anne çocuklu danışanlarımız  arttı, annelerin sorumlukluklarının zorluğuna Müge sayesinde destek vermek bizi muazzam bir manevi tatmine yönlendirdi.Bu yolda yeni anne çocuk ve hamile projeleri yaptık. Sosyal yardımlaşma adına mucizelere tanık olduk.

Uzun lafın kısası, sevgiyle yapılan herşey sonunda mucizeler yaratır ve eminim ki bu sevginin en büyüğü mügeye, dolayısıyla Bursamom ailesine ait…. Zaman aksın ve güzelikleri ile bizi yaşatsın….

Nurgün ABİK

Bu Yazıyı Paylaş